مطالب مفید

  صفحه ی اصلی / مطالب مفید / درباره ما

درباره ما

معرفی گروه پارسه

 

 گروه پارسه متشکل از کانون آگهی و تبلیغات پارسه، شرکت بارمان پارسه امرتات می باشد .

گروه پارسه طی 10 سال فعالیت مستمر و مفید در زمینه های مشاوره، اجرای کمپین های تبلیغاتی، تحقیق بازار و شناسایی بازار های هدف ، توسعه صنعت نرم افزاری برای مشتریان خود و با بهرمندی از سرویس های فناوری اطلاعات در زمینه فروش و ارائه خدمات به آنان تشکیل گردید .

 

ایجاد مجموعه ای ساختارمند و قوی متشکل از فعالان و متخصصان تراز اول حوزه تبلیغات، ، حوزه بازرگانی و حوزهIT  از مهمترین دستاورد های این گروه به شمار می رود .

 

 مجوز های  کانون آگهی و تبلیغات پارسه و شرکت بارمان پارسه امرتات

 

کانون آگهی و تبلیغاتی ( پارسه ) به استناد آیین نامه تاسیس و نظارت بر نحوه فعالیت کانون های آگهی و تبلیغاتی و مصوبه جلسه مورخه  85/7/5 کمیته تبلیغات استان تهران، با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره 8/19699/3722 ، فعالیت رسمی و قانونی خود را آغاز نمود. با توجه با سابقه درخشان بیش از 10 ساله خود، با بهره گیری از بالاترین فناوری و تخصص و تعهد سعی در ایجاد بستر های تبلیغاتی و ارائه خدمات با کیفیت بالا و مطابق با استاندارد های جهانی دارد.

با توجه به اینکه هم اکنون در برهه ای از زمان که علم تبلیغات به سرعت در حال پیش روی است قرار داریم و رشد و توسعه کلیه واحد های صنفی، تجاری و تولیدی نیز به این مهم بستگی دارد و کوچک ترین غفلت سالها عقب ماندگی را در پی خواهد داشت، کانون تبلیغات پارسه ، خود را موظف می داند با تمام قوا و با تلاش بی شائبه و شبانه روزی این مهم را برای مشتریان خود به اجرا در آورد. باور ما بر استفاده از امکانات موجود و به کار گیری فناوری روز دنیا، تحقیق و توسعه کسب و کار مشتریان، با به کار گیری تخصص و تجربه و بهترین ابزارها و رسانه های موجود، مطابق با بازار هدف و بودجه مشتریان استوار است. این باور را لازمه موفقیت دو جانبه خود و مشتریان دانسته و با حرکت به سمت تامین رضایت مشتریان بر دانسته های خود می افزاییم، و این چیزیست که کانون آگهی و تبلیغات پارسه را از سایر رقبا متمایز ساخته است.

 پارسه در آبان ماه سال 95 با شرکت بارمان پارسه امرتات (به شماره ثبت 501572 (( سهامی خاص )) همگام گردید تا طرحی نوین در راستای رفع معضلات اقتصادی کسب و کار و خانوار ایرانی ( با عنوان بی پی کارت ) را به اجرا در آورند.

شرکت بارمان پارسه امرتات ، شرکت مبتکر کارت های چند منظوره بانکی با عنوان ( بی پی کارت  BPCard ) می باشد که ماموریت ایجاد و یا توسعه مدیریت کسب و کاربازار اصناف را در چهار گروه پزشکی، تفریحی رفاهی، خرید کالا و خدمات به عهده دارد .

این شرکت با دارا بودن محصولات نوآورانه و بعضا منحصر به فرد خود ، توانسته است نظر بسیاری از کسب و کار های دولتی و خصوصی را به سوی خود جلب کند و خود را به عنوان یکی از قوی ترین شرکت های فعال در زمینه خدمات جذب مشتری ، رونق بخشیدن به کسب و کار های کوچک و بزرگ ، بالا بردن قدرت خرید اقشار مختلف در جامه در کشور معرفی نماید  تا جایی که طی تفاهم نامه ای با بانک ملی ، شرکت فاراتجارت کاسیان ، بیمه ایران ، شرکت پرداخت الکترونیک پست و با همکاری شرکت شرکت داده ورزی سداد مجوز شبکه کارت های اعتباری و امتیازی به عنوان شرکت همکار در مجموعه شرکت های همکار بانک ملی اخذ نموده است .

 قدرت اجرای تخصصی ، قدرت عمل ، انعطاف در گسترش فضای کاری در سطح کشور با دارا بودن بیش از 20 شعبه فعال و مجهز و دارای پرسنل آموزش دیده و متخصص در سراسر کشور و بالاخص در کلانشهرها شرکت بارمان پارسه امرتات را تبدیل به یکی از برترین قطب های بازرگانی نموده است .

 

 امید است تشکیل گروه پارسه بتواند کمک شایانی به رونق بخشیدن به کسب و کار مشتریان بردارد.